Genel

Zara İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Zara İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Hem yurt dışında hem de ülkemizde başarılı bir şekilde ilerleyişini sürdüren giyim perakendecisi Zara, her vatandaşımız tarafından tercih ediliyor. Özellikle bayan giyim konusunda ilgileri üzerine çekmeyi başaran Zara, elit bir firma olarak da nitelendiriliyor. Kısa sürede güzel cirolar yakalayan ve ülkemiz genelinde de şubelerini arttıran Zara, personel seçimi konusunda da oldukça dikkatli ve titiz davranıyor. Peki Zara firması, personellerine ne gibi çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş ödemesi yapabiliyor?

Zara Çalışma Şartları

Zara firmasında haftalık çalışma süresi 45 saat olarak belirlenmiştir ve günlük bir sınır bulunmamaktadır. İsterseniz 45 saatlik dilimi 4 günde doldurabilir, dinlenmeye geçebilirsiniz. Firma, her ne olursa olsun personeline haftada bir gün izin verir ve yılını dolduran personellerine de 14+2 gün izin hakkı tanır.

Firmanın belirlediği izin günleri, genellikle hafta sonlarına denk gelmez. Çünkü hafta sonları Zara firması, oldukça yoğundur. Son olarak firmada akşamcı ve sabahçı vardiyaların bulunduğunu da belirtebiliriz.

Zara Maaşları

Zara firmasında işe girdiğiniz zaman asgari ücretten %50 oranında daha fazla ücret alabilirsiniz. Ayrıca şubelerine ciro sınırı koyan firma, cironun aşılmasıyla beraber personellerine maaşlarının %20’si kadar prim verebiliyor. Bütün bu imkanların yanında, firmada personel servisinin ve yemek masraflarının üstlenildiğini de söyleyebiliriz.

Kısacası Zara gibi bir firmada çalışacaksanız Maaş + Prim + Yol + Yemek gibi imkanlardan faydalanabileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İzmir Bornova/ Altındağ’da ikamet etmekteyim . Halkla iliskiler ve organizasyon, lise mezunuyum. Diksiyonum düzgündür, personel alımlarında bana dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)