Genel

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu, Vatan Bilgisayar Çalışma Şartları ve Vatan Bilgisayar Maaşları 2020

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Ülkemizin teknoloji alanında en büyük firmalarından birisi olan Vatan Bilgisayar, bünyesinde cep telefonundan bilgisayara kadar tüm teknolojik ürünleri barındırıyor. Teknoloji alanında yelpazesi geniş olan ve müşterilerine özenle yaklaşan firmanın personelleri de titizlikle seçilmiş. Birçok insanımız teknolojik alışveriş yapacağı zaman, personeller tarafından daha iyi bilgilendirileceğini biliyor ve direk Vatan Bilgisayar mağazalarını tercih ediyor. Peki Vatan Bilgisayar mağazasında yeni işe başlamak isteyen insanlarımız, ne gibi şartlarla çalışmaya başlarlar ve ne kadar maaş alabilirler?

Vatan Bilgisayar Çalışma Şartları

Vatan Bilgisayar bünyesindeki tüm personeller, günde 8 saat aktif olarak çalışmaktadır. Çalışılan bu sürecin içerisinde yemek ve çay molaları da dahil edilmiştir. Ayrıca personellerin haftada bir gün izin haklarının bulunduğu gibi, 1 yıl çalışma süresini dolduran personellerin de 14+2 günlük yıllık izin hakları bulunuyor.

Vatan Bilgisayar mağazasında mecbur kalmadıkça fazla çalışamazsınız. Eğer yoğunluktan dolayı fazla çalışmanız gerekirse mesai ödemesi alabilirsiniz. Bunun dışında resmi ve dini tatillerde çalıştığınız taktirde yine mesai ödemenizi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Maaşları

Vatan Bilgisayar firmasında yeni işe başlayan personeller, asgari ücretten %10 daha fazla maaş kazanmaktadır. Ayrıca satış danışmanları prim haklarından faydalanırken, teknik ekipte çalışanlar bu haktan yararlanamaz. Ayrıca firma, rütbe ayırmaksızın tüm personellerin yemek masraflarını da karşılıyor.

Eğer firmadaki konumunuzun artmasını istiyorsanız düzenli çalışmalı, firmaya uzun yıllar emek vermelisiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)