Genel

Şok Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Şok Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Ülkemizin en ucuz market perakendecisi haline gelen Şok Market, A101 ve Bim tarzında hizmet vererek kaliteli ürünleri uygun fiyattan müşterilerine ulaştırıyor. Ülke genelinde kısıtlı şubelerle girişimine başlanan Şok Market, kısa sürede tüm şehirlerimizde şubelerini açmayı başarmıştır. Buna rağmen hala yükselmeye devam eden firma, açacağı yeni şubeler için de personel arayışına devam ediyor. Peki Şok Market, personellerine ne gibi şartlar sunabilir ve ne kadar maaş ödemesi yapabilir?

Şok Market Çalışma Şartları

Firmada günlük çalışma süresi 7,5 saat olarak belirlenmiştir ve bu sürecin içerisinde, yemek ve çay molaları dahil değildir. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin veren firma, bünyesinde 1 yıl boyunca çalışmış personellerine de yıllık izin hakkı tanıyor.

Şok Market bünyesinde, yoğunluktan dolayı zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Bu çalışma süresi için kesinlikle mesai ödemesi alamazsınız. Fakat denkleştirme olarak işten erken çıkma ve işe geç gelme gibi yöntemlerle hakkınızı alabilirsiniz. Ayrıca resmi tatiller dışında da mesai ödemesi alamıyorsunuz.

Şok Market Maaşları

Şok Market’in her mağazasında 3 farklı dalda personel vardır. Birincisi mağaza sorumlusu, ikincisi mağaza sorumlusu yardımcısı ve üçüncüsü de normal personellerdir. Mağaza sorumluları 2.000 – 2.500 TL arasında maaşla beraber Şok Kart’a yüklenen özel alışveriş çekini alabilir. Mağaza Sorumlusu Yardımcıları ise 1.900 – 3.200 TL arasında maaşla beraber yine kart çekini alabilir.

 

Son olarak normal personellerin maaşlarına bakacak olursak, personellerin ilk 3 ay boyunca sabit olarak 1.500 TL maaş alacaklarını söyleyebiliriz. 3.ayın sonunda maaşı 1.750 TL civarına çıkan personeller +60 TL yüklenen Şok Kart’a sahip olur ve yardım adı altında bu ücreti değerlendirebilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)