İş Fikirleri

Ebay Türkiye

Ebay Türkiye

Ebay Türkiye üzerinden ürün alışverişi yapabilmek için üyelik oluşturmak ve verilen formdaki bilgileri doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor.  Ebay’da yer alan ürün satıcılarının büyük bir bölümü paypal sistemiyle ödeme kabul ediyor olsa bile, ön ödemeli kartlarla veya kredi kartlarıyla sıfır ürün veya ebay ikinci el ürünler arasından tercih yaparak alışveriş yapma imkânı sağlanıyor.

Türkiye’de bulunmayan veya yüksek fiyatlarla satılan birçok ürünün yer aldığı ebay satış platformuna ücretsiz üye olarak alışveriş yapılabiliyor. Ebay Türkiye sipariş 2019 yılında bir önceki yıla oranla daha yüksek satış rakamlarına ulaşmış gözüküyor. Alışveriş yapmanın yanı sıra sistemde satıcı olarak yer almak da mümkün. Bunun için satıcı hesabı açarak ürünlerinizi sisteme fotoğraflı bir şekilde girerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ebay Türkiye e-ticaret firmalarının satış yapmasını olanaklı kılan Türkçe ara yüze sahip programlar, işlemlerin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesine imkân sağlıyor. Ebay Türkçe e-ticaret yapmak isteyenler için üretilen Propars uygulamasıyla ürün girişleri, fiyat belirlemeleri, fatura oluşturulması oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Ebay’da Mağaza Nasıl Açılır?

Ebay Türkiye satıcılarının sistem üzerinde mağaza açması son derece kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılabiliyor. Mağaza açabilmek için gerekenler ise bir satıcı hesabınızın olması, kredi kartınızın tanımlı olmasıdır. Birçok alıcı ve satıcı ebay üzerinden alışverişlerde paypal ödeme sistemi kullanıyor olmasına rağmen, farklı kart sistemleriyle alışveriş de mümkün olabiliyor. Birçok e-ticaret sitesinin yer aldığı bir platform olan ebay 2019 Türkiye e-ticaret firmaları açısından geniş pazar olanakları sunuyor.

Dünyanın en büyük e-ticaret portalları arasında yer alan Ebay, Türkiye’de Gittigidiyor.com sitesini 2011 yılında bünyesine katarak pazar ağını genişletmiştir. Sistem üzerinden ürün almak veya satmakla ilgili ilgi sahibi olmak isteyenler Ebay Türkiye iletişim adresi olarak görülen Gittigidiyor.com sayfasında yer alan telefonlardan ebay hakkında tüm bilgileri alabiliyor.

Ebay alışveriş 2019 yılında bir önceki yıla göre büyük artışlar göstererek dünyanın en önemli e-ticaret pazaryerlerinden biri haline gelmiştir. Tüm dünyada güvenilir alışverişin adresi olarak bilinen siteden binlerce ürünü oldukça uygun fiyatlarla almak mümkün olabiliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ebay türkiye harika bir sistem ben çok bwgeniyorum istediğin ürünü alabiliyorsun hızlı guvenilir ve başarılı ben çok begendim ebay türkiyeyi tebrik ederim yapan yöneticiyi başarılarını dilerim.

  2. Gayet beğendiğim bir sistem çünkü Ebay Türkiyede
    Kesinlikle güven sorunu yaşamıyorsunuz ve oldukça hızlı teslim ediliyor yöneticilere de çok teşekkür ediyorum bizlere böyle bir imkan sundukları için iyi ki varsınız Ebay Türkiye vazgeçilmez bir alışveriş Tutkusu😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)