İş Fikirleri

Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri

Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri

Girişimcilik bazen en dikkat çekici ve farklı işlerle tezahür etse bile, en orijinal işlerin bile başarılı olamamasın mümkün olduğunu görmekteyiz. Başarı için en önemli unsurlardan biri, faaliyet alanınıza giren işlerde tüketici veya kullanıcıların ilgisini çekmektir. Bunu sağlamanın yolu ise, detaylı bir araştırma, analiz ve planlama yapmaktan geçmektedir. Yeni girişimcilere ilham vermek adına birbirinden farklı ve uygulanabilir iş fikirlerine yer verdiğimiz yazımızı okumanız yararlı olabilir.

Geleneksel Bisikletten Elektrikli Bisiklete

Dünyanın hemen her yerinde gittikçe popüler hale gelen elektrikli bisiklet, yokuş veya düze yollarda iyi bir ulaşım aracı olarak görülüyor. UrbanX firmasını kurarak bu fikre ilham veren Eric Chrow basit bir araçla bisikleti elektrikli bisiklete dönüştürme olanağı sağlıyor.

Üzerinizi kirletme riskine katlanın, çünkü yaptığınız iş buna değecek. Arka tekerleği sökerek UrbanX tarafından tasarlanan ürünü yerleştirin. Gidona sabitledikten hemen sonra yola çıkmaya hazırsınız bile. Bu ürün size bisikletinizi elektrikli, hibrit ve normal bisiklet olarak kullanmanızı sağlayacaktır.

İnternet Bağlantılı Çizici

Yaratıcı iş fikirleri arasında yer alan bu girişim Joto tarafından tasarlanan bir ürün. Hantal plotter cihazlarının aksine internette kablosuz olarak çalışan bu ürün aynı zamanda duvarınızı bir sanat eseri gibi süslüyor. Böylece hem zamandan tasarruf etmeniz mümkün oluyor hem de yerden tasarruf etme olanağına kavuşuyorsunuz. İnternete bağlanmanız, akıllı telefon veya tabletinizdeki çizimi göndermeniz yeterli oluyor. Cihaz kısa süre içerisinde iki boyutlu çizimi dünyanın neresinde olursanız olun size sunuyor.

Patlayan Su Borularına İdeal Çözüm

Kickstarter tarafından piyasaya sürülen ürün, evinizde su borularının patlamasından oluşacak muhtemel karmaşayı önlüyor. Osiris adı verilen ürün su borularının patlamasından önce haber vererek, tehlikeyi önceden sezmenize ve herhangi bir hasara uğramadan önce tesisatçıyı çağırabilmenize olanak sağlıyor.

Lego Yapıştırıcı

Lego gibi özel ürünlerin herhangi bir alana yapıştırılmasını sağlayan bir ürün olan Numino Loops, oyuncak bloklarla uyumlu bir yapıştırıcı ve fonla ayakta durmaya çalışıyor. Dilerseniz bandı yapıştırarak hayalinizdeki lego dünyasını oluşturun, kaykayınızın üzerine yapıştırın. Dilerseniz kendinize özel bir lego ayakkabı yaparak farklılığınızı gösterin.

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Girişim adına iş fikirleri sunmak ve bir çok etkin düşüncelerle sunum olarak paylaşılmış geniş yelpazeli çok faydalı site her anlamda ruhumuzu aydınlatan azim veren katkılar sağlıyor ben başarılı buldum ayrıca takdir ediyorum

  2. Sitenizi ve iş fikirlerinizi çok beğeniyorum sizin sayenizde daha güvenli ve daha karlı iş fikri sahibi oluyorum başarılarınızın devamını dilerim

  3. Çok faydalı iyi fikirler. Verilmiş yazan kişiyi tebrik ediyorum. Böyle gelişmiş güzel fikirlerin olması çok güzel olmuş 👍

  4. Dikkat çeken fikirleri bulmak bir zor açıkçası buldun zaman
    Mükemmel bir şeyler ortaya çıkıyor

  5. Site harika paylaşımlar yapıyor ve konuya değinmek gerekirse faydalı dikkat çekici fikirler mevcut okumanızı tavsiye ederim

  6. Bu site güzel paylaşımlar yapıyor dikkat çekici konular var.site görselide oldukça başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)