Genel

DeFacto İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

DeFacto İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Giyim alanının öncülerinden sayılan DeFacto, ülkemizde yüzlerce şubesiyle bizlere hizmet vermektedir. Gencinden yaşlısına kadar tüm alanlarda geniş bir yelpazeye ev sahipliği yapan firma, gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve yeni şubelerini açmak için de fırsat kolluyor. Doğal olarak güzel bir personel kadrosu da hedefleyen firma, bakalım bünyesinde çalıştıracağı personellerine ne gibi şartlar sunabilecek ve ne kadar maaş ödeyecek?

DeFacto Çalışma Şartları

DeFacto firmasında haftalık çalışma süresi 45 saati geçmemekle beraber, günlük çalışma süresi de maksimum 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin veren firma, 1 yılını dolduran tüm personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkı tanımaktadır.

DeFacto bünyesine ilk adımınızı attığınız zaman, biraz yorulacaksınız. Çünkü sizi genellikle ürünlerin başına verirler ve etiket gibi durumlara göz atarsınız. Elbise düzenler, fiyatları garanti altına alırsınız. Tabii ki yıllar boyunca çalışırsanız bu durum değişebilir ve rahat bir pozisyon olan kasiyerliği bile devralabilirsiniz.

DeFacto Maaşları

Firmada henüz üst pozisyonlara girmeyi başaramayan yeni personeller, net olarak asgari ücret kazanmaktadır. Ayrıca dini ve resmi bayram günlerinde çalışmak isterseniz, maaşınıza ek olarak mesai ödemesini alabilirsiniz.

Firma, personellerinin yol ve yemek masraflarını karşılamakla beraber prim usulüyle de çalışır. Yemek ücretleri multinet gibi özel kartlara yatırılırken, yol ücretleri personellerin maaşlarına ek olarak ödenir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)