Girişimcilikİş Fikirleri

Bi-Fikir’e Üniversite Öğrencileri De Dahil Ediliyor!

Anadolu Grubu, çalışanlarının fikirlerinin projelendirildiği Bi-Fikir Programına üniversite öğrencileri de dahil edildi.

.

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin değerlendirmeye alındığı program kapsamında artık üniversite öğrencilerinin hayalleri de Anadolu Grubu desteği ile gerçeğe dönüşme imkanı bulabilecek.

.
Anadolu Grubu çalışanlarının yaratıcı fikirlerini özgürce sunabildikleri, fikirleriyle tüm Grup şirketlerine katma değer sağladıkları bir inovasyon platformu olan Bi-Fikir, artık üniversite öğrencilerine de açılıyor. Dört yıldır Grup içinde yürütülen programın, Anadolu Grubu’nun kampüs markası KAP (Kariyerini Anadolu Grubu’nda Planla) ile birleştirilmesi ile artık üniversite öğrencilerinin yenilikçi ve yaratıcı fikirlerinin de hayata geçirilmesi hedefleniyor.
.
Bi-Fikir
.

Üniversite öğrencilerine açılan Bi-Fikir programı kapsamında üniversite öğrencilerinin fikirleri 31 Aralık tarihine kadar toplanacak. Başvurular arasından 20 fikir yarı finale yükselecek. Finale çıkmaya hak kazanan 10 fikrin sahibi Anadolu Grubu tarafından organize edilecek eğitimlere ve mentorluk programına dahil edilecek. Mayıs 2019’da gerçekleşecek finalde 10 proje içinden seçilen birinci projeye 20 bin TL, ikinci projeye 15 bin TL, üçüncü projeye 10 bin TL ödül verilecek. Uygulanmasına karar verilen projeler Anadolu Grubu desteği ile sırayla hayata geçirilecek.

.

 .

3 yılda Tam 500 Milyon ₺ Değer Yarattı!

.
Anadolu Grubu’nun en inovatif projeleri 9 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Bi-Fikir Festivali’nde sunulacak ve kategorilerinde başarılı olan projeler belirlenecek. Anadolu Grubu’nun Türkiye ve yurt dışında faaliyet gösteren 21 farklı şirketinde bugüne kadar 36.000’den fazla çalışana ulaşıldı. Bi-Fikir kapsamında sadece üç yılda 500 milyon TL‘lik fayda yaratıldı.  Projenin başladığı 2015 yılından bugüne kadar, Anadolu Grubu çalışanları tarafından 19.000 civarında fikir üretildi. Bu fikirler arasından neredeyse 5.500’ü uygulamaya alındı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)