Genel

A101 İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

A101 İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2020

Ülkemizin 81 ilinde yaklaşık 7000’in üzerinde şubesiyle bizlere hesaplı alışverişin hizmetini vermeye devam eden A101, hala yeni şubelerini açmanın planını yapıyor. Özellikle haftalık olarak yayınladığı aktüel ürünler listesiyle de fiyatlarını daha da aşağıya çeken firma, büyük ilgi görüyor diyebiliriz. Oldukça yoğun bir süreç içerisine giren firma, yeni personel arayışı içerisine girecektir. Peki A101 firmasında çalışmayı düşünen bir vatandaş, firmada hangi şartlarla karşılaşabilir ve ne kadar maaş alabilir?

A101 Çalışma Şartları

A101 firmasında işe başlayan eski ve yeni tüm personeller günde 8 saat çalışmak zorundadır. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin hakkı tanıyan firma, 1 yıllık çalışma süresini dolduran personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkını tanıyor. Firma yoğun günler geçirdiği için zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Bu çalışma süresi boyunca ek mesai ödemesi alamazsanız bile, firma kesinlikle kendi bünyesinde sizin için bir denkleştirme yolu bulacaktır.

Ayrıca A101 firmasında mesai ödemesi almak istiyorsanız, resmi tatil günlerinde firmada çalışmanız yeterli olacaktır.

A101 Maaşları

A101 firmasında görev alan çalışanlar, 3 farklı rütbeye ayrılmıştır. Bunlardan birisi personel, birisi mağaza müdür yardımcısı, sonuncusu ise mağaza müdürüdür. Personel olarak çalışanlar 1.600 – 1.750 TL arasında maaş alırken, mağaza müdür yardımcıları ise 1.750 – 2.500 TL arasında maaş alırlar. Son olarak mağaza müdürlerinin de 2.000 – 2.750 TL arasında maaş aldıklarını söyleyebiliriz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. A 101 ülkemizin gelişen en etkili market zincirlerinden olup bu şirkette çalışmak hakkını tam olarak alabileceğinin garantisidir. Girişim avcıları sitesinden bu haklarınızı öğrenebilir ve başvurularınızı ona göre yapabilirsiniz.bu bilgileri çalışan bile vermez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın:)